O mnie

Jerzy Dąbrówka - ekspert i nauczyciel nocode, autor projektu Demokratyzacja Technologii, specjalizuje się w pomaganiu budowania produktów nie-technicznym założycielom.

Jerzy Dąbrówka

Wcześniej VP w Wirtualnej Polsce (Poczta/WP Pilot/Open FM), dyrektor w Operator Chmury Krajowej.

Demokratyzacja Technologii

To projekt w ramach którego tworzę treści pomagające demokratyzować technologię - głównie opisując zagadnienie z obszaru nocode i lowcode. Wierzę, że jest to transformujący megatrend - między innymi dlatego postanowiłem uczyć tworzenia aplikacji bez kodowania w jednym z warszawskich liceów.

Możliwość tworzenia aplikacji realizujących prawdziwe zastosowania biznesowe - bez dużej bariery jakim jest nauka programowania - zmieni następne dekady. Wkraczamy w erę Citizen Developerów.

Newsletter

Newsletter staram się wysyłać raz w tygodniu i dbam by był krótki. Wierzę w zasadę less is more i staram się kondensować myśli i słowa by łatwiej było znaleźć czas na ich konsumpcje przez Was - czytelników

Kontakt

Jesteś zainteresowana/-ny nocode? Stawiasz pierwsze kroki i chcesz się podzielić wrażeniami? A może szukasz pomocy w zbudowaniu swojego pomysłu na biznes?

Zapraszam do kontaktu via Linkedin lub pod adresem newsletter@demokratyzacjatechnologii.pl.